Warning: Declaration of CycloneSlider_ExportPage::render_page($post) should be compatible with CycloneSlider_WpAdminSubPage::render_page() in /wp-content/plugins/cyclone-slider-2/src/CycloneSlider/ExportPage.php on line 54

Warning: Declaration of CycloneSlider_ImportPage::render_page($post) should be compatible with CycloneSlider_WpAdminSubPage::render_page() in /wp-content/plugins/cyclone-slider-2/src/CycloneSlider/ImportPage.php on line 54
Żaluzje drewniane białe – Woknie | Żaluzje drewniane i aluminiowe

Żaluzje drewniane białe

Coraz częściej we wnętrzach można spotkać żaluzje poziome drewniane bądź aluminiowe w kolorze białym. Trend ten utrzymuje się od niedawna i sprawia, że żaluzje poziome wracają do łask.

Żaluzje są świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą za pomocą jednej zasłony dowolnie regulować dostęp światła do wnętrza. Poziome lamele można ustawić pod dowolnym kątem, tak aby wpadało więcej światła lub całkowicie zamknąć żaluzje i zacienić pomieszczenie. To ma duże znaczenie latem gdy chcemy ograniczyć nagrzewanie się wnętrza. Można wtedy odpocząć od panującego upału. Ale ta funkcja jest przydatna o każdej porze roku, jeśli żaluzje są zamontowane w sypialni i pomagają spokojnie się wyspać.

Ten rodzaj zasłony to także świetny pomysł na dekoracje okna w kuchni. Drewniane żaluzje dodają naturalnego wyglądu, a biały kolor rozjaśnia wnętrze. W kuchni światło jest bardzo ważne dlatego ten wariant żaluzji ma bardzo wielu zwolenników.

Żaluzje drewniane w kuchni

Można wybrać żaluzje poziome drewniane lub aluminiowe malowane na kolor biały. Szerokie lamele 50mm występują z szerokimi taśmami, które mogą być białe lub w innym dowolnym kolorze.